Kendi tariflerinizi yaratmanız için ipuçları

20’den fazla mutfak aletini tek bir cihazda birleştiren Thermomix®, bir blender, mutfak robotu ve mikserden çok daha fazlası. Oluşturulan tarifler özelliğiyle kendi şaheserlerinizi yaratmak için size ilham verecek temel tarifleri ve ipuçlarını öğrenin. Hemen deneyin!

Sizin mutfağınız - sizin kurallarınız!

Cookidoo® ve Thermomix®’in en harika özelliklerinden biri, sonsuz sayıda tarifin parmaklarınızın ucunda olması ve bu tariflerin sağladığı kolaylıktır! Kendi tariflerinizi oluşturmak için temel tariflerimizden ve pişirme ipuçlarımızdan ilham alın! Thermomix®inizi daha yakından tanımak için aşağıdaki yazılarımıza göz atın: çok katlı pişirme, doğrama ve buharda pişirme, yüksek sıcaklık tarifleri, en sevdiğimiz temel tarifler, Vakumda pişirme ve Yavaş Pişirme modları! Thermomix® ile yeni başlayanlar dahi mükemmel tarifler yaratabiliyor!

Her katında ayrı lezzet

Thermomix® karıştırma kabı, süzgeç, Varoma tabağı ve Varoma tepsisinin akıllı kombinasyonu sayesinde yemeğinizin farklı parçalarını aynı anda hazırlayabilir veya daha sonraki günlerde pişireceğiniz yemeklerin malzemelerini dahi hazırlayabilirsiniz! Süzgece patates veya pirinci koyun, sebzeleri Varoma tabağında, eti ve balıkları Varoma tepsisinde pişirin ve karıştırma kabında sosunuzu hazırlayın. İşte bu kadar kolay! Kendi tariflerinizi oluştururken veya değiştirirken, Thermomix®’in çok katlı pişirme özelliğinden faydalanın.

Daha fazla bilgi edinin

Ana yemeğinize en iyi eşlik edecek tarifleri seçin

Yanında sebze ister misiniz?

Buharda pişirme ve doğrama için ipuçları

Kendi tariflerinizi oluşturmak istiyor ancak nereden başlayacağınızdan emin olamıyor musunuz? Kendi nefis tariflerinizi oluşturmanıza yardımcı olacak doğrama ve buharda pişirme tabloları dahil olmak üzere faydalı ipuçlarını öğrenmek için makalemize göz atın!

Makaleyi Okuyun

Doğrama ve buharda pişirme koleksiyonumuza göz atın

Isıyı arttırın!

Soteleme sırasında çıkan sesi kim sevmez ki? Sebze, et ve balıklarınızı soteleyerek ve karamelize ederek restoran kalitesinde rakipsiz tatlar elde edeceksiniz. O halde, temel Yüksek Sıcaklık tariflerimizle yemeklerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın! Yüksek Sıcaklık modu, yalnızca Cookidoo® Rehberli Pişirme tariflerinde bulunmaktadır, dolayısıyla aşağıdaki temel Yüksek Sıcaklık tariflerimizi incelemeyi unutmayın!

Yüksek sıcaklık koleksiyonumuza göz atın

Thermomix ile evde yapın

Thermomix® ile en çok kullandığınız temel malzemelerinizi hazırlarken, tariflerinizde tam olarak nelerin olduğunu (ve nelerin olmadığını) bilirsiniz! Temel tarifleri öğrenmek için sayfamıza göz atın ve temel malzemeleri evinizde hazırlamanızı sağlayacak ipuçlarımızı okuyun!

Göz atın

En sevdiğimiz temel malzemelerimiz

İlham veren soslar

Thermomix ile Vakumda Pişirme ve Yavaş Pişirme

Thermomix®’in hassas sıcaklık kontrolü sayesinde, vakumlanıp yavaşça pişirilen tarifleri kendi mutfağınızda hazırlayabilirsiniz! Kendi yarattığınız tariflerde kullanacağınız malzemelerin hangi sıcaklıkta ne kadar sürede pişmesi gerektiğini öğrenmek için aşağıdaki pişirme süresi ve sıcaklığı tablolarına göz atın.

Vakumlama ve Yavaş Pişirme tabloları

Kendi oluşturduğunuz yemekleri bu lezzetli tariflerle zenginleştirin

Oluşturulan tariflerde yeni misiniz?

Daha fazla bilgi için oluşturulan tarifler sayfamıza göz atın.

Göz atın