Oluşturulan tarifler

Favori tariflerinizi oluşturun, yükleyin ve değiştirin, hepsini tek bir yere kaydedin ve Thermomix®'iniz ile pişirin. Benim Thermomix®'im, benim tarzım.

YENİ! Oluşturulan tarifleri pişirirken mod ekranına erişin

Ailenizin en sevdiği barbekü etlerinin vakumda pişirme moduyla ekstra lezzetli ve yumuşak olmasını mı istiyorsunuz? Artık, oluşturulan tariflerinizi Thermomix® TM6’nızla pişirirken sevdiğiniz modları kullanmak için mod ekranına erişebilirsiniz. TM6’da kendi tariflerinizi pişirirken, sağ alt köşede bulunan Thermomix® ayarları simgesine  tıklamanız yeterli. Karşınıza, mod ekranına geçiş yapma seçeneği çıkacak.

Lütfen, Yüksek Sıcaklık ve Şeker Aşamaları modlarının yalnızca Rehberli Pişirme tariflerinde mevcut olduğunu unutmayın. Oluşturduğunuz tarifleri bir sonraki seviyeye taşıyacak mükemmel karamelize edilmiş soğanlar ve diğer temel tarifleri keşfetmek için sayfamıza göz atın.

Oluşturduğunuz tarifler için ipuçları

Oluşturulan Tarifler için 4 Mod!

Artık tariflerini yüklerken veya kendi tariflerinizi oluştururken Hamur yoğurma, Karıştırma, Turbo veya Isıtma modlarını ekleyebilir veya düzenleyebilirsiniz. Böylece tarifleri kolayca kişiselleştirebilir ve bu modlarla doğrudan TM6'nızda yemek pişirebilirsiniz. Kendi yarattığınız tarifleri zahmetsizce pişirin, doğrayın, püre haline getirin veya yeniden ısıtın. Hemen deneyin ve lezzetli ekmek tariflerimizden birini seçip ufak dokunuşlar yapın.

Ekmek tarifleri

Cookidoo® farklı tatlar ve beslenme şekilleri için uygundur ve üçer kez test edilmiş güvenilir tariflere sahiptir. Şimdi de Cookidoo® deneyimini en üst seviyeye taşıyoruz: sizin tarifleriniz

“Tariflerim”e gidin ve Oluşturulan tarifler’i keşfedin: Cookidoo®'dan, aile yemek kitaplarından, en sevdiğiniz şeflerden, dergilerden ve bloglardan edindiğiniz tarifleri oluşturmanıza, yüklemenize ve değiştirmenize olanak tanıyan en yeni Cookidoo® özelliğidir. Oluşturulan tarifler hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağı kaydırın!

Oluşturulan tarifler resmi Vorwerk tarifleri değildir. Yaralanmaları önlemek için lütfen genel güvenlik talimatlarına uyun ve pişirme sürecini dikkatle izleyin.

OLUŞTURULAN TARİFLERE GİT

Yaratıcılığınızı konuşturun.

Kendi Thermomix® tarifi fikirlerinizi hayata geçirin. Kendi lezzetli tariflerinizi yaratın, Cookidoo®'ya kaydedin ve Thermomix® ile pişirin.

Tıpkı bir şef gibi ince ayarlamalar yapın.

Biraz daha mı az şeker? Erik yerine şeftali mi? Oluşturulan tarifler ile Cookidoo® tariflerini yükleyin ve tercihlerinize göre değiştirin.

Daha fazla tarif, daha fazla ilham.

Büyükannenizin elmalı turtasını Thermomix®'inizle yapmak ister misiniz? En sevdiğiniz bloglardan, web sitelerinden, yemek kitaplarından ve dergilerden Oluşturulan tarifler ile tarifleri yükleyebilir veya ekleyebilirsiniz. Bunları Cookidoo®'ya kaydedin ve doğrudan TM6'nızda pişirin.

Tüm favorileriniz tek bir yerde.

Artık kağıt parçaları peşinde koşmaya gerek yok! Oluşturulan tarifler ile tüm tariflerinizi tek bir yerde toplayın ve Thermomix®'inizde pişirin.

TM5 kullanıcısı mısınız? O halde mutfakta yaşanacak eğlencenin tam içindesiniz.

Ayrıca tüm favori tariflerinizin Oluşturulan tarifler ile tek bir yerde saklanmasının rahatlığını, akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan biraz yardım alarak da yaşayabilirsiniz.

Oluşturulan tariflere git

Kendi tariflerinizi yaratmanız için ipuçları

Kendi tariflerinizi oluşturmaya ve değiştirmeye başlamanıza yardımcı olacak ipuçlarımızı ve püf noktalarımızı okuyun. Tasarımlarınıza rehberlik etmesi için Doğrama ve Buharda Pişirme tablolarımızı indirmeyi unutmayın.

Yalnızca bizim tarafımızdan oluşturulmuş ve test edilmiş tariflerin başarısını %100 garanti ediyoruz. İster pişirme işlemi sırasında manuel olarak (örneğin miktarı veya süresi değişirse) ister kendi Oluşturduğunuz tariflerinizde ayarlama yaparken bir tarifi ayarladığınız anda, sonucun başarılı olacağını artık garanti edemeyiz.

makaleyi okuyun

Nasıl başlayabilirim?

Oluşturulan tarifler özelliğinin nasıl bir profesyonel gibi kullanılabileceğini öğrenmek için eğitim alanındaki videolarımızı izleyin.

Öğrenmeye başla

Kaç tarif oluşturabilirim?

Aktif bir abonelik ile birlikte 100'e kadar tarif oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz tüm yemek tarifleriyle ilgili sorularınızın yanıtlarını Yardım Merkezinde bulabilirsiniz.

Beni Yardım Merkezine götür