Cookidoo® üyeliğini keşfedin

30 günlük ücretsiz Cookidoo® denemesine kaydolun ve parmaklarınızın ucundaki yepyeni yemek pişirme deneyimi dünyasının kilidini açın.
Olağanüstü ev yapımı yiyecekler. Basit. Daha akıllı. Daha iyi.

Ücretsiz denemeyi başlatın!

Cookidoo®'nun faydaları

Dünyanın her yerinden binlerce yemek tarifine göz atın.

∙ Bilgilendirici makalelerimiz ve videolarımızla yeni yemek pişirme yöntemlerini keşfedin.

∙ En sevdiğiniz tarifleri işaretleyin.

∙ Kusursuz yemekleri Rehberli Pişirme yardımıyla pişirin.

∙ Kendi kişiselleştirilmiş koleksiyonlarınızı oluşturarak tariflerinizi düzenleyin.

∙ Haftalık yemeklerinizi önceden planlarken, aynı anda bir alışveriş listesi oluşturun.

∙ Yemek tariflerine telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişin.

∙ Arkadaşlarınızla ve ailenizle en sevdiğiniz tarifleri paylaşın.

∙ Her zaman eklenen yeni tariflerle her gün ilham alın!

Cookidoo üyeliği nasıl oluyor?

Türkiye'de ikamet eden kullanıcıların üye olabilmeleri için Cook-key satın almaları gerekmektedir. Daha sonra cookidoo.com.tr'ye kayıt olup, Hesabım-> Cihazlarım bölümünde Cook-key ID numaralarını kaydetmeleri ve Cookidoo hesapları ile Cook-keylerini eşleştirmeleri gerekmektedir. Türkiye'den satın alınan Cook-key ile lansmana özel 12 aylık ücretsiz üyelik hakkı kazanılır.

Cook-key satın alın

Binlerce yemek tarifi. Sonsuz ilham.

Cookidoo® üyeliği, dünyanın her yerinden 50.000'den fazla denenmiş ve test edilmiş tariflere erişmenizi sağlar. Her hafta eklenen lezzetli yeni tariflerle, menülerinizde sürekli aynı tarifleri tekrarlamanıza gerek yok! Üyeliğiniz ayrıca haftalık yemek planlayıcısı ve alışveriş listesi gibi ek özelliklere de erişmenizi sağlar. Bunlar, tüm tariflerinizi telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız aracılığıyla rahatça erişebileceğiniz tek bir yerde organize etmenize yardımcı olacaktır.

Ücretsiz deneme alın

Pişirirken yönlendirilin

Başarınızı garanti etmek için, tariflerimiz profesyonel gıda uzmanları ve şeflerimiz tarafından geliştirilir ve test edilir. Dahası, Rehberli Pişirme, adım adım pişirme talimatlarımızla birlikte gelirler. Herhangi bir tarifi Cook-Key ile donatılmış Thermomix TM5 ile doğrudan pişirmek isterseniz senkronize edebilirsiniz. Zaman, sıcaklık ve hız fonksiyonları önceden ayarlanmıştır; Thermomix pişirmeyi gerçekleştirir ve bir sonraki malzeme için sizi uyarır. Akşam yemeğini hazırlarken rahatlayabilir, bir yandan sohbet edebilir, bir adımı kaçırmayacağınız bilgisiyle güvende olabilirsiniz. Her pişirme başarısı ile mutfağınızda güvenin arttığını hissedin!

Organize olun

Yemek planlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık her organizasyon ve etkinlik için kendi tarif koleksiyonlarınızı ve listelerinizi oluşturabilir, ardından bunları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Denemek istediğiniz tarifleri işaretleyebilir ve malzemeler için bir alışveriş listesi oluşturabilirsiniz. En iyi kısım? Ne kadar ileri tarihli planlayacağınız tamamen sizin kararınızdır. Yemek planınızı haftalar önceden yapın veya 'Bugün Pişirin' seçeneğiyle anında pişirmeye başlayın. Senin yemeğin, senin tarzın.

Ücretsiz deneyin

Cookidoo®'ya katılın

Binlerce yemek tarifi. Sonsuz ilham.

Şimdi ücretsiz deneyin