Sevdiğiniz şeyleri yapın

Bir iş gününün ardından kanepenizde dinlenmek, çocuklarınızla oynamak veya arkadaşlarınızla güzel bir sohbetin tadını çıkarmak. Thermomix® sizin için yemek pişirirken zamanınız size kalır ve bunların hepsini yapabilirsiniz.

Haftasonu kahvaltıları

Çay saati ikramları

Az stres bol eğlence!

İş, aile ve sosyal hayat yoğunluğunda bazen evde yemek yapmak önceliklerimiz arasında yer alamayabiliyor. İşte tam da böyle zamanlarda Thermomix hayatımızı kolaylaştırmamıza yardım ediyor.

Read on

Rehberli Pişirme, işi sizin için yapsın!

Yemek pişirmek için vaktiniz olmadığını düşünseniz de, fazla zaman almayan sağlıklı, ev yapımı yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Önemli olan organize olabilmek. Hayatınızı kolaylaştırmak için yemeklerinizi planlayın, bir alışveriş listesi hazırlayın ve toplu pişirme sanatında uzmanlaşın. İşleri daha da basitleştirmek için bırakın Rehberli Pişirme, işi sizin için yapsın! Daha fazla bilgi edinmek için tıklayın

Besleyici salatalar ve sebzeler

Bazen yalnızca rahatlatıcı yiyecekler tüketmek istersiniz

Mümkün oldukça sağlıklı yiyecekleri tercih etmek vücudunuz için en iyisidir. Ancak, doyurucu, rahatlatıcı yemekler yemeyi çok isteyeceğiniz zamanlar da olacaktır. Hiç sorun değil! Bu gibi zamanlarda, kendinizi şımartabilmeniz için hızlı bir şekilde bir araya getirebileceğiniz bazı kolay tarifler seçtik.

Doyurucu makarna ve pirinç yemekleri

Çorbalar

Evde yemek hazırlamanın 7 harika faydası!

Hayatınızı değiştirebilir!

Sİze hafta boyunca zaman kazandırır • Paradan tasarruf etmenizi sağlar • Daha az stresli olmanızı sağlar • Çeşitlilik kazandırır • Beslenmenizi kontrol altına almanızı sağlar • Porsiyon kontrolü kolaylaşır • Size enerji verir

Cezbedici mezeler

Ana yemekler

Tatlılar