Bırakın işi Thermomix® yapsın

Thermomix® sizin için yemek pişirirken neler yapabilirsiniz?

Uzun bir çalışma gününün sonu ve eve yeni geldiniz. Akşamınızı nasıl geçirmek istersiniz?

Belki akşam yemeğini geleneksel yöntemlerle pişirmek isteyebilirsiniz çünkü malzemeleri hazırlamak ve bir yemekte bir araya getirmek için zaman ayırmanın eğlenceli bir uğraş ve hatta tedavi edici olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Belki de yalnızca rahatlamak ve gevşemek istiyorsunuz ve yorucu bir günün ardından yapmak isteyeceğiniz son şey yemek pişirmeye zaman ayırmak.

Belki de hızlı bir yemeğe ihtiyacınız var çünkü çocuklarınızla oynamak, eşinizle vakit geçirmek, sonra da geceyi bir filmle tamamlamak istiyorsunuz.

Günümüzün modern dünyasında hepimiz yoğun hayat tarzlarına sahibiz ve hepimiz zamanımızı bizi mutlu eden şeyleri yaparak geçirmek istiyoruz. İster doğal malzemelerle lezzetli, ev yapımı bir akşam yemeği hazırlamak için zaman ayırın, ister ailenizle vakit geçirmek için masaya pratik bir şeyler koyun, Thermomix® her şeyi yapmanıza yardımcı olabilir.

Kısa hazırlama süresi gerektiren bir tarif seçin.

Birçok Thermomix® tarifine çok fazla dikkat sarf etmeniz gerekmez. Başka şeyler yapma konusunda sizi özgür bırakan tarifleri bulmak için Gözat > Tüm Tarifler'e tıklayın, ardından Hazırlama Süresi < 15 dk.'yı seçin. Evde bulunan malzemelere veya hazırlamak istediğiniz yemeğin türüne göre aramanızı daha da daraltabilirsiniz.

Peki Hazırlama süresi nedir? Tarif ile meşgul olacağınız fiili hazırlama süresidir. Toplam süre, tarifi hazırlamaya başladığınız andan servis ettiğiniz ana kadar geçen süredir.

Sevdiğiniz şeye odaklanmanıza olanak tanıyacak daha fazla tarifi sevdiğiniz şeyi yapın sayfasında bulacaksınız. Ayrıca, ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri elinizin altında olduğundan emin olmak için alışveriş listenizi oluşturmak üzere yemeklerinizi Haftam'da planlamayı unutmayın.

Kısa sürede hazırlanan tarifler

Daha fazlası