Bütçe dostu yemekler

Yeni tatlar ve gurme yemekler denemek eğlenceli olsa da bazen tek ihtiyacınız olan hızlı ve bütçe dostu bir akşam yemeğidir. Düşük maliyetli ve lezzetli yemekler hazırlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Makarna ve pilavlar

Sebzeli hafif yemekler

Planlama önemlidir

Yiyecekleri mevsiminde tüketmenin pek çok faydası vardır. İlk olarak, paradan tasarruf edersiniz. Ürün bol olduğunda fiyatlar düşer, böylece sevdiğiniz meyve ve sebzeleri çok daha uygun bir fiyata alabilirsiniz. İkincisi, yerel olarak yetiştirilen yiyecekleri tüketmek çevre için çok daha iyidir. Son olarak ve belki de en önemlisi, mevsiminde yiyecekler sadece daha lezzetli olmakla kalmaz, aynı zamanda tam olarak olgunlaştıklarında toplandıkları için besin değerleri daha yüksektir. Mevsiminde alışveriş yapın, toplu pişirin ve daha sonra tadını çıkarmak için porsiyonlayıp dondurun. Haftalık yemek planlayıcımız organize olmanıza ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Daha fazla ipucu

Bütçeniz kısıtlı olduğunda kendiniz pişirin!

Yemeklerinizi planlamak, belirli bir bütçeye bağlı kalmanıza yardımcı olacaktır, bir kafede sıcak bir içeceğin ve pastanın tadını çıkarmak pahalı olabilir, o yüzden kendiniz pişirin! Tatlı veya tuzlu, bisküvi veya ekmekleri Thermomix® ile hazırlamak sadece hızlı ve kolay değil, aynı zamanda sağlığınız için de çok daha iyi!

Fırınımız

Tatlı hamur işleri

Her duruma uygun hamurlar