Oluşturulan Tarifleri Keşfet

Favori tariflerinizi oluşturun, içe aktarın ve değiştirin, hepsini tek bir yere kaydedin hatta başkalarıyla paylaşın. Sizin Thermomix®'iniz, sizin tarzınız. Ve artık sevdiklerinizin de tarzı!

Daha az şekerli mi? Erik yerine şeftali mi? Büyükannenizin elmalı turta tarifi mi?

Kendi tariflerinizi hemen oluşturun!

Cookidoo®, dünyanın her yerinden, farklı tatlar ve diyetler için mükemmel şekilde uygun, üç kez test edilmiş binlerce tarife sahiptir. Tüm bu Cookidoo® deneyiminizi bir sonraki adıma, yani herkesle paylaşabileceğiniz bir seviyeye taşımak için bir temel olarak kullanın!

“Tariflerim”i açın ve Cookidoo®'dan, ailenizin yemek kitaplarından, en sevdiğiniz şeflerden, dergilerden ve bloglardan tarifler oluşturabileceğiniz, içe aktarabileceğiniz, değiştirebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz “Oluşturulan Tarifler” özelliğini keşfedin.

Daha fazlasını öğrenmek için videoya göz atın ve başlamanıza yardımcı olacak nasıl yapılır eğitim videolarını bulmak için sayfayı aşağı kaydırın.

Bu tatlı ikramlardan bazılarını değiştirmeyi deneyin

Tarifin sağ alt tarafındaki üç noktaya tıklayın ve “Oluşturulan Tariflere Ekle”yi seçin. Buradan malzemeleri, miktarları ve adımları ayarlayabilirsiniz! Tariflerinizi daha sonra bulmak için “Tariflerim”i açın ve “Oluşturulan Tarifler”e tıklayın.

Vorwerk yalnızca resmi, test edilmiş tariflerimizle başarıyı garanti eder. Tariflerde manuel olarak veya Oluşturulan Tarifleri kullanarak değişiklik yaparsanız sonucun başarılı olacağını artık garanti edemeyiz. Yaralanmayı önlemek için her zaman güvenlik talimatlarını dikkatle takip edin.
Oluşturulan tari̇flere git

Oluşturulan Tarifler, 3 yöntem!

1. Mevcut Cookidoo® tariflerini bir patron gibi değiştirin

Biraz daha az şeker mi? Erik yerine şeftali mi? Oluşturulan Tarifler ile Cookidoo® tariflerini kişisel tercihlerinize göre değiştirin. Tarifleri tamamen kendinize özel hale getirmek için malzemeleri değiştirin, miktarları ayarlayın, baharatlar ekleyin ve hatta kendi resimlerinizi yükleyin.

2. Tarifleri kolaylıkla içe aktarın

Bir yemek tarifi topluluğu sitesinde bulduğunuz bir tariften mi ilham aldınız? Oluşturulan Tarifler ile bunları doğrudan Cookidoo®’nuza içe aktarın. Artık manuel düzenlemeye gerek yok; malzemeleri, hızı ve sıcaklığı otomatik algılama özelliğinin keyfini çıkarın.

3. Sıfırdan tarifler oluşturun

Thermomix® cihazınızla büyükannenizin elmalı turtasını mı yapmak istiyorsunuz? Oluşturulan Tarifler ile ailenizin yemek kitaplarından, en sevdiğiniz şeflerden, dergilerden ve bloglardan tarifler oluşturun. Üstelik kendi resimlerinizi bile ekleyebilirsiniz.

Tarifleri nasıl oluşturduğunuzun bir önemi yok: paylaşmak önemsemektir!

Tercih ettiğiniz sosyal medya platformu aracılığıyla mutfakta kendi oluşturduğunuz tarifleri arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. Ayrıca başkalarından ilham alın; onlardan en sevdikleri tarifleri sizinle paylaşmalarını isteyin!

KENDİ TARİFLERİNİZİ YARATMANIZ İÇİN İPUÇLARI SERVİS MİKTARLARINI AYARLAMAK İÇİN İPUÇLARI

Video Eğitimleri: Kendi tariflerinizi oluşturmak ve düzenlemek

Yaratıcılığınızı serbest bırakın.

Kendi Thermomix® tarifi fikirlerinizi hayata geçirin. Kendi lezzetli tariflerinizi yaratın, Cookidoo®'ya kaydedin ve Thermomix® ile pişirin.

Bu meyveleri en sevdiğiniz meyvelerle değiştirmeyi deneyin

Tüm favorileriniz tek bir yerde.

Artık kağıt parçaları peşinde koşmaya gerek yok! Oluşturulan tarifler ile tüm tariflerinizi tek bir yerde toplayın ve Thermomix®'inizde pişirin.

Bu lezzetli tarifleri zevkinize göre özelleştirmeyi deneyin

Kaç tarif oluşturabilirim?

Aktif bir abonelik ile birlikte 100 tarif oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz tüm yemek tarifleriyle ilgili sorularınızın yanıtlarını Yardım Merkezinde bulun.

Yardım Merkezi