Thermomix® Kesme Aparatı

Thermomix® Kesme Aparatı en yaygın olarak kullanılan dört kesme işlevini size tek bir diskte sunar. Salatalık, patates ve diğer meyve ve sebzeleri mükemmel bir şekilde dilimleyerek ve rendeleyerek muhteşem salatalar, fırın yemekleri ve daha fazlasını hazırlayın!

Zahmetsiz kesim, olağanüstü sonuçlar

Mutfakta daha yaratıcı sonuçlar elde etmenin ne kadar hızlı ve kolay olduğunu öğrenmek ister misiniz? TM6 ve TM5 ile uyumlu Thermomix® Kesme Aparatı aksesuarı sayesinde tariflerinizin tutarlılığını ve sunumunu ustalıkla geliştirerek inanılmaz sonuçlar elde edebileceksiniz! Bu yeni olmazsa olmaz aksesuar hakkında daha fazla bilgi edinmek için videoyu izleyin.
TANITIM TALEP EDİN

Etkileyici başlangıçlar

Nasıl çalışır?

1 disk, 4 farklı kesim! Thermomix® Kesme Aparatı ile iki farklı kalınlıkta dilimleyip rendeleyerek carpaccio tarzı sebzeler veya ihtiyaca göre daha kalın biber veya havuç dilimleri hazırlayabilirsiniz: ince dilim (1-2 mm), kalın dilim (4-5 mm), ince rende (2 mm) veya kalın rende (4 mm). Bu aksesuardan en iyi şekilde yararlanmak için Thermomix® TM6’ya özel yeni Dilimleme ve Rendeleme modlarını kullanın!
İpuçlarımızı ve püf noktalarımızı okuyun

Sıcak veya soğuk ana yemekler!

Kesme Aparatını kullanmanın daha harika yolları

Salatalar | İster marul, ister salatalık, biber veya domates olsun, salatalarınız daima harika görünecek.
Çorbalar | Çorbalarınıza bir çıtırtı eklemek için ince dilimlenmiş beyaz lahana veya kara lahana ekleyin.
Atıştırmalıklar | Havuç dilimleri ve humus, ofis veya okul için uygun bir atıştırmalıktır.
Carpaccio | Pancar, turp veya salatalığı kağıt inceliğinde dilimler halinde keserek muazzam bir carpaccio hazırlayın. Arkadaşlarınızı ve ailenizi şaşırtmak için bir tutam biber, birkaç damla zeytinyağı veya rendelenmiş peynir ilave edin!
Fırında cips | İncecik ve çıtır patates ve tatlı patates hatta turp ile ev yapımı cipslerinizi renkli ve lezzetli hale getirin!
Meyve tabağı | Farklı renklerde meyveleri dilimleyerek sevdiklerinize çok renkli ve istah açıcı bir meyve tabağı hazırlayabilirsiniz!
Turta veya pasta | Turtanızın veya pastanızın üzerine mükemmel dilimlenmiş elmalar, şeftaliler, armutlar, muzlar veya erikler ekleyerek 5 yıldızlı bir sunum hazırlayabilirsiniz!

Atıştırmalıklar ve salatalar

Bir aksesuar, sonsuz olasılık!

Çok daha fazla zaman kazanın • Misafirlerinizi ŞAŞIRTIN • 2 yeni mod sayesinde daha az efor harcayın • Sağlıklı beslenme alışkanlıklarını teşvik edin

Hemen satın alın

Rengarenk meyveli tatlılar

Sebzeleri elle dilimlemeye son!

Thermomix® Kesme Aparatı sayesinde meyve ve sebzeleri zahmetsizce kesebilirsiniz. Daha az efor, daha az zaman ve daha etkileyici yemekler!

Kesme Aparatı koleksiyonunu keşfedin