Yemek pişirme tarzınız hangisi?

İster ilk kez omlet yapmak üzere yumurtaları çırpıyor, isterseniz de hafta sonları zarif, restoran kalitesinde yemekler hazırlıyor olun, size meydan okuyacak, ilham verecek ve memnun edecek tariflerimiz var.

Thermomix® ile ilk adımlar

Rahatlatıcı klasikler

Yemek pişirme tarzınız hangisi?

Başlangıç düzeyi: sote…benmari… Bu sözcükler ne anlam ifade ediyor? Yemek pişirme yolculuğunuzun başındasınız ve hazır yemekleri geride bırakıyor ve temel ilkeleri öğreniyorsunuz. Rehberli Pişirme, gelmiş geçmiş en iyi icat!

Meşgul aşçı: Zahmetsiz, hızlı ve kolay tariflere ihtiyacınız var. Ailenize minimum çabayla en kısa zamanda yapabileceğiniz sağlıklı yemekler istiyorsunuz.

Geleneksel: Büyükannenizin yemekleri gibisi yok! Geleneksel aile tarifleriyle kendinizi daha güvende hissediyorsunuz ve aynı yemekleri sık sık pişirmekten mutluluk duyuyorsunuz.

Yaratıcı şef: Sizin için tariflerin değiştirilmesi gerekiyor. Neyin işe yaradığını biliyorsunuz ve Cookidoo® kendi yemeklerinizi pişirirken ilham almanıza yardımcı oluyor. Bütün mesele denemek ve kişisel bir dokunuş yapmakla ilgili.

Maceraperest: Egzotik tarifler hazırlamayı ve yeni tatlar denemeyi seviyorsunuz! Yemek yapmak, dünyayı dolaşmanın ve evinizin konforunda heyecan verici yeni mutfaklar keşfetmenin bir yolu.

Kendi tariflerinizi yaratmak için ilham

Bırakın işi Thermomix® yapsın

Günümüzün modern dünyasında hepimiz yoğun hayat tarzlarına sahibiz ve hepimiz zamanımızı bizi mutlu eden şeyleri yaparak geçirmek istiyoruz. İster doğal malzemelerle lezzetli, ev yapımı bir akşam yemeği hazırlamak için zaman ayırın, ister ailenizle vakit geçirmek için masaya pratik bir şeyler koyun, Thermomix® her şeyi yapmanıza yardımcı olabilir.

Daha fazlasını keşfedin

İçinizdeki şefi özgür bırakın