Porsiyonlanmış tarifleri keşfedin

Ailenize hazırladığınız pazar kahvaltısı sofrasından çocuklarınıza hazırladığınız okul dönüşü sofrasına, kalabalık bayram ziyafeti sofralarından kendinize hazırlayacağınız akşam yemeği sofrasına… Yemek hazırladığınız kişi sayısı sürekli değişiyorsa porsiyonlanmış tariflerle artık bunu dert etmeyeceksiniz!

Benim masam

Giriş: Porsiyonlanmış tarifler Cookidoo®’da . Masanızdaki kişilere doğru porsiyonda yemek pişirebilmeniz için tariflerin porsiyonlarını uyarlamanıza olanak tanıyan yeni bir özellik.

Bir özellik, 2 olasılık

Test edilmiş porsiyonlanmış tarifler: Çok pişirilen ve en sevilen Cookidoo® tarifleri artık birden fazla porsiyon seçeneğiyle birlikte geliyor ve tümü Thermomix® başarı garantili! Bu porsiyon seçenekleri hâlihazırda dünya genelinde tarif geliştirme mutfaklarımızda uzmanlar tarafından test edildi.

Otomatik olarak uyarlanan porsiyonlanmış tarifler: Aradığı porsiyon miktarını bulamayan yaratıcı bir aşçıysanız endişelenmenize gerek yok! Oluşturulan tarifleri kullanarak porsiyon miktarını otomatik olarak ayarlayan yeni porsiyonlama özelliğimiz sizlere yepyeni kapılar açıyor! Lütfen unutmayın: Sadece tamamen bizim tarafımızdan oluşturulan ve test edilen tariflerin başarısını %100 garanti ediyoruz.

Evet, hızlıca porsiyonlandı.

En sevdiğiniz Cookidoo® tariflerinizin hangi porsiyonlama seçeneklerine sahip olduğunu görmek için tarif detayı sayfasında servis miktarı butonuna tıklayabilirsiniz.

Gerçekten güvenebileceğiniz porsiyonlanmış tarifler

Çok pişirilen ve en sevilen Cookidoo® tarifleri artık pek çok porsiyon seçeneğiyle birlikte geliyor. Bu porsiyon miktarları uzmanlar tarafından test edildi ve Thermomix® başarı garantisi damgası taşıyor. Bunlara “Test edilmiş porsiyonlanmış tarifler” diyoruz. Bu tariflere Cookidoo® uygulamasından, web sitesinden ve Thermomix® TM6’nızdan erişebilirsiniz.

Test edilen porsiyonlanmış tarifleri keşfedin

Biz yardım edelim siz pişirin.

Aradığınız porsiyon miktarlarını bulamıyorsanız ihtiyacınız olan porsiyonlara ulaşmak için oluşturulan otomatik porsiyonlama teknolojimizi kullanmanız yeterli, üstelik hiçbir matematiğe gerek yok! Bunlara “Otomatik olarak uyarlanan porsiyonlanmış tarifler” diyoruz. Bu tarifler Oluşturulan tariflere kaydedilir ve artık test edilen Thermomix® tarifleri olmazlar, bu nedenle bu tarifleri uyarlarken ve pişirirken dikkatli olun. Oluşturulan tariflerin içinden bu tariflere ilave düzenlemeler yapın ve kişiselleştirin!

Porsiyonlanmış tarifler hakkında daha fazla bilgi edinin

Aboneliğinizi de yükseltin.

Porsiyonlanmış tariflerin ve tüm yeni Cookidoo® özelliklerinin tadını çıkarmak için aboneliğinizin güncel olduğundan emin olun veya şimdi yükseltin!

Şimdi yükseltin

Nasıl başlayabilirim?

Porsiyon miktarlarını uyarlamak ve bunları Oluşturulan tariflere kaydederek bu özelliği nasıl kullanacağınızı öğrenmek için eğitim alanındaki videomuzu izleyin.

ÖĞRENMEYE BAŞLA

Servis miktarlarını nerede bulabilirim?

Porsiyonlama seçeneklerinizi görmek için tarif detayı sayfasında “servis miktarı” butonuna tıklayın. Porsiyonlama ile ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını Yardım Merkezinde bulabilirsiniz.

BENİ YARDIM MERKEZİNE GÖTÜR