1883'ten beri süren tutku

Vorwerk şirketi 140 başarılı yılını kutluyor

Vorwerk 140 yaşında

Vorwerk, 140 yıldır tutku ve yenilikçilikle hareket ediyor. Bir halı fabrikası olarak başlayan girişim, 1929'da Kobold elektrikli süpürge ve sonrasında diğer ev aletlerinin üretimine başladı. Vorwerk daha sonra doğrudan satış stratejisini benimsedi ve 1971'de, Avrupa'nın en çok satan doğrudan satış firması olmasına yardımcı olan ilk çok fonksiyonlu pişirme aleti Thermomix®'i piyasaya sürdü. Bugün Vorwerk, 2021 yılında yaptığı 3,4 milyar euro değerinde rekor satışla, dünyanın önde gelen yüksek kaliteli ev aletleri doğrudan satıcısı unvanını elinde tutmaktadır.

Dün, Bugün ve Her Zaman - Teşekkürler!

Size, topluluğumuza teşekkür ederiz

100.000'den fazla danışmandan oluşan topluluğumuza, 9.000 çalışanımıza ve dünya çapındaki tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Vorwerk'i bu kadar başarılı kılan tutkunuz ve bağlılığınızdır.

İnsanlar odak noktasıdır

Vorwerk'te odak noktası insandır. Doğrudan satış yaklaşımımız, kişisel ürün tanıtımları yoluyla insanları bir araya getirerek dünya çapında büyülü anlar ve kalıcı bağlantılar yaratır. Danışmanlarımız şirketimizin yüzüdür ve başarımızda çok önemli bir rol oynarlar. Vorwerk ailesine katılın ve insan bağlarının gücünü deneyimleyin!

İşte sizin için!

Dün, bugün ve her zaman

Kapılarını açarak ailemize katılan tüm insanlara. Mükemmellik için çabalayanlara. Tutkuyla çalışanlara.

Çikolataya Batırılmış Çilek ve Cevizli Hurma Topları

Çikolataya Batırılmış Çilek ve Cevizli Hurma Topları

Karamelize Beyaz Çikolata

Karamelize Beyaz Çikolata

Lokumlu Kıtır Çikolata

Lokumlu Kıtır Çikolata

Çikolatalı Trüf

Çikolatalı Trüf