Bu Anneler Gününde annenizi en sevdiği yemeklerle şımartın

Anneler günüyle birlikte, hayatınızdaki kadınlara onları ne kadar takdir ettiğinizi gösterme fırsatı da yaklaşıyor.

Gün boyu gerçekleştireceğiniz etkinlikleri planlamış olabilir veya annenizi, büyükannenizi veya eşinizi ayaklarını uzatıp rahatlamaya davet etmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bu günü nasıl kutlamayı düşünürseniz düşünün, evde yapılan geç bir kahvaltı, güne başlamak için harika bir fikir!

Kahvaltı, istediğiniz kadar sade veya lüks olabilir ve annenizi en sevdiği yemekleri sunarak şımartabilirsiniz. Yatakta sunulan taze sıkılmış portakal suyu veya meyveli bir içecekle başlayın. Cookidoo®’da enerji veren pek çok harika içeceğimiz var.

Ardından, hazırladığınız ziyafeti sunun! Geceden hazırlanıp sabah pişirilmiş taze ekmeklerden dolgun kreplere ve leziz böreklere kadar istediğiniz her şeyi Cookidoo®’da bulabilirsiniz. Siz annenizle birlikte zaman geçirmeye odaklanırken, bırakın bütün işi Thermomix® yapsın.

Kahvaltı masasını hazırlarken, günü daha da özel kılmak için en iyi porselenlerinizi kullanarak taze çiçeklerle bir vazo hazırlayın. En önemlisi de annenizin temizliğe yardım etmesine izin vermeyin!

Anneler günü için ekstra özel bir hediye mi arıyorsunuz?

Çiçek ve çikolata her zaman takdir edilen hediyeler olsa da zaman ayırıp ellerinizle yaptığınız bir hediye, onu sevdiğinizi göstermenin harika bir yoludur.

Thermomix® sayesinde özel yemeklerle hediye vermek çok kolay. Önceden hazırlık yaparak yalnızca Anneler Günü için değil, sonraki doğum günleri ve özel günler için de sunulmaya hazır özel hediyelere sahip olun.

Anneniz akşamüstü çayını seviyorsa ekmeklerin üzerine sürülecek ev yapımı reçeller hazırlamayı deneyin. Peynir seviyorsa leziz bir acı sos (yine kendiniz hazırlayabileceğiniz) krakerler için harika bir eşlikçi olacaktır. El yapımı hediye fikirleri için Cookidoo®’ya bakmanız yeterli.

Hediyelerinizi şık cam kavanoz veya kaplara yerleştirin ve kurdeleler ve etiketlerle süsleyin. Hazır bir tebrik kartı yerine, annenizi ne kadar sevdiğinizi anlatan bir mektup veya şiir yazıp hediyenize iliştirin.

Her özel gün, bir pasta ister!

Bu Anneler Gününde annenize klasik küçük kekler veya görenleri hayran bırakan çok katlı bir pasta yapın. Thermomix®, en etkileyici pastaları hazırlamanızı kolaylaştırır.

Pudra şekerini Thermomix®’te öğütüp ek aroma için vanilya veya portakal kabukları ekleyebilir ve ardından güzel pastel renklerde tereyağı kremasıyla süsleyebilirsiniz.

Thermomix® ile yaptığınız glazür kuruduğunda parlak bir görünüm kazanır ve küçük kek veya bisküvileri süslemek için harika bir seçenektir. İster gıda boyasıyla renklendirip desenler ve kelimeler oluşturun, isterseniz de kaşıkla kekin üzerine serpiştirip servis edin. Tüm bu tarifler ve daha fazlasını arayın: Cookidoo ®.

Annenizi Cook-Key® ile sevindirin.

Cook-Key satın almak için tıklayın