Thermomix®'inizin potansiyelini ortaya çıkarın

Thermomix®'inizin dört katının hepsini kullanıyor musunuz? Kullanmıyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz! Her Katında Ayrı Lezzet koleksiyonumuza bir göz atın ve Thermomix® ile çok katlı pişirmenin avantajlarını gösteren bazı tarifleri deneyin.

Aroma

Buharda pişirmek balık ve deniz ürünleri gibi hassas yiyecekleri pişirmenin harika bir yolu olmasının yanı sıra, aynı zamanda lezzetle dolup taşan cesur, canlandırıcı yemekleri pişirmenin de harika bir yoludur.

Cookidoo®'da, neden Portakallı Zencefil Soslu Ördek Göğsü, Patates Püresi ve Börülce, Karayip Yahnisi ve Buharda Pirinç Pilavı veya Yoğurt Soslu Keçi Peynirli Flan ve Pırasa deneyip buharda pişirme potansiyelinizi keşfetmiyorsunuz.

Ayrıca bir çorba veya sosun buharda pişirilmesi, yemekten Varoma’ya akan her türlü suyun, karıştırma kabında pişen yemeğe ilave lezzet ekleyeceği anlamına gelir!

Doku

Buharda pişirilmiş kuskusu denedikten sonra, özellikle lezzetli bir et suyunda buharda pişirirseniz, ambalajın üzerindeki temel pişirme talimatlarını asla takip etmeyeceksiniz. Ekmek ve kek, buharda pişirildiğinde hem yumuşak bir iç kısım hem de çıtır çıtır bir dış kısma sahip olur ve Varoma'da pişirilen lazanya, geleneksel fırında pişirilmiş lazanyaya göre daha kremalı bir alternatif sunar.

Sağlıklı pişirme

Hassas pişirme yöntemi besin maddelerini korur ve daha az yağ ile pişirmenize olanak sağlar. Buharda pişirme, sadece balık ve sebzeleri değil, aynı zamanda tahılları, etleri ve meyveleri de pişirmenin harika ve sağlıklı bir yoludur.

Zaman tasarrufu

İster çorba ister sos ister güveç olsun, buhar üreten bir şey pişirdiğinizde, süzgece veya Varoma'ya aynı anda pişirmek veya yeniden ısıtmak için malzemeler ekleyebilirsiniz. Cookidoo®, aynı anda birden fazla yemek pişirmek için çeşitli tarifler içerir, hatta bunların arasında tatlılar dahi yer alır! Bal Kabağı Çorbası, Sebze ve Pilav Eşliğinde Balık, Elmalı Armutlu Crumble veya Mantar Çorbası, Fesleğenli Arpa Şehriye, Antep Fıstıklı Kuzu ve Akışkan Çikolatalı Unsuz Kek deneyin ve en az bulaşık ile lezzetli akşam yemeklerinin tadını çıkarın.

Yaratıcılık

Çinlilerin Dim Sum 'Shao Mai', İngilizlerin Karamel Soslu Hurmalı Kek ve Polonyalıların Mantar Soslu Darılı Lahana Sarması’na kadar Cookidoo® sizi dünya çapında bir keşif yolculuğuna çıkaracak. Bu tarifleri size özel hale nasıl getireceğinize dair ek fikirler için ipuçlarına ve alternatiflere bakmayı unutmayın. Yiyecekleri buharda pişirme sanatı yüzyıllardır var, ancak Thermomix®'iniz sayesinde hiç bu kadar kolay olmamıştı. Thermomix®'inizden en iyi şekilde faydalanmaya başlamak için Cookidoo® adresini ziyaret edin.