Thermomix® ile Mutfaktan Hediyeler!

Aileniz ve arkadaşlarınız için harika el yapımı hediyeler hazırlayın

Birisinin evine davet edilmek her zaman güzeldir ama hediye olarak ne götüreceğinize karar vermek zor olabilir. Neyse ki Thermomix® ile sonsuz seçeneğe sahipsiniz! Klasik şarap veya çiçekler yerine, kendi elinizle hazırladığınız leziz bir hediyeye ne dersiniz? Ev sahibiniz kendisine bir hediye hazırlamak için bu kadar zaman harcamanızdan duygulanacak olsa da aslında hiç de uzun sürmeyecek!

Çiçekçiye veya bir mağazaya gitmek için harcayacağınız süre içinde her biri elde hazırlanmış, leziz, hızla ve kolayca hazırlayabileceğiniz lezzetli bir pesto sosu, taze bir hamur işi veya harika tatlılar hazırlayabilirsiniz.

Son dokunuşlar

Ev sahibini gerçekten hayran bırakmak için birkaç dakikanızı ayırıp el yapımı hediyelerinizi güzelce paketleyin. Hediyelerinizin göz alıcı olması için bir sanatçı olmanıza gerek yok; sadelik her zaman iyidir. Bir kurdelenin veya ipin ucuna bağlanmış el yazısı bir etiket hem kolayca hazırlanır hem de hediyenize seçkin bir hava katar.

Malzemeleri hazır bulundurun

“10 dakikaya gidiyoruz…”

“Bekle bir dakika, hediyemizi paketlemem gerekiyor!”

Bazen hediyenizi paketlemek için çok zamanınız olmayabilir ve böyle zamanlarda çantanıza atıp çıkmak çekici gelebilir. Ancak, önceden planlama yaptığınızda, güzelce paketlenmiş bir hediye için birkaç dakikadan fazlasına ihtiyacınız olmaz. Aceleyle hazırlanırken dolabınızda veya çekmecenizde en gerekli malzemelerin bulunması günü kurtarabilir. Ön baskılı etiketler, kurdeleler, boş reçel kavanozları, şeffaf torbalar veya ambalaj kağıtları, renkli ipler ve altın renkli bir kalem, ev hediyenizi hızla paketlemenizi sağlayacak faydalı malzemelerdir.

Bu harika paketleme ve süsleme fikirlerini deneyin

Hediye külahı

Şişe etiketi

Hediye kutusu