Dünyanın en küçük, en akıllı mutfağı şimdi daha da akıllı

Tamamen yenilenen Thermomix® TM6 ile tanışın

Bekleyiş sona erdi… Thermomix® TM6 artık Türkiye'de. En yeni makinemiz, devrim niteliğindeki Thermomix® TM5'in tüm özelliklerinin yanı sıra yavaş pişirme, yoğurt yapma, et soteleme ve vakumda pişirme gibi gelişmiş yeni modlara sahiptir.

Tanıtım Talep Edin

Yeni bir pişirme yöntemine merhaba deyin

Dünyanın en büyük tarif arşivine doğrudan pişirme cihazınızdan erişebildiğinizi hayal edin. Tarifinizi bulduktan sonra, mutfakta size adım adım rehberlik edecek ve her seferinde başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacak bir yardımcınız olduğunu hayal edin.

Thermomix® ile yemek pişirmek böyle bir şey. Geniş, tam renkli bir ekran, dünyanın dört bir yanından gelen 40.000'den fazla tarif içeren ve günden güne daha da büyüyen bir arşive erişmenizi sağlar. Tek bir düğmeye dokunarak farklı mutfaklara göz atın, faydalı ipuçlarını keşfedin ve ağız sulandıran yemek fotoğraflarının keyfini çıkarın.

Aklınızda bir yemek veya yemek yaparken kullanmak istediğiniz bir malzeme varsa, belirli tarifleri aramak hızlı ve kolay. İlham arıyorsanız makaleleri keşfedebilir ve editör ekibimizin önerilerine göz atabilirsiniz. Thermomix TM6® ile yemek pişirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Yeni pişirme teknikleri ve lezzet profilleri

Tanıtım Talep Edin

Yenilikçi teknoloji ile Thermomix TM6® vakumda pişirme ve mayalama gibi heyecan verici pişirme tekniklerinde ustalaşmanıza yardımcı olacaktır. Et ve soğan için kızartma modları, derin aromalı güveçler yaratır ve ilk kez kendi karamellerinizi ve şekerlemelerinizi yapabilirsiniz! İster deneyimli bir şef, ister yeni başlayan biri olun, Thermomix TM6® bunu mümkün kılar.

Entegre Cookidoo®

Thermomix TM6®'yı keşfederken Cookidoo® mutfak arkadaşınız olacak. Her zaman bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan erişebilen Cookidoo® artık doğrudan Thermomix TM6® ekranından da kullanılabilir.

Yeni ve güncellenmiş Cookidoo® heyecan verici özelliklerle doludur; editörün önerileri ve faydalı ipuçlarından ilginç makalelere ve güçlü yeni arama işlevine kadar. İster buzdolabına bakmayı ve sahip olduğunuz malzemeleri kullanarak yemek pişirmeyi, ister haftalık menünüzü ve alışveriş listenizi planlamayı tercih edin, Cookidoo® ile her gün lezzetli yemekler pişirmek için aradığınız ilhamı bulacaksınız.

Tanıtım Talep Edin

Tamamen yeni Thermomix® TM6… şimdi Türkiye'de.