Cookidoo® üyeliğini keşfedin

30 günlük ücretsiz Cookidoo® denemesine kaydolun ve parmaklarınızın ucundaki yepyeni yemek pişirme deneyimi dünyasının kilidini açın.

Olağanüstü ev yapımı yiyecekler. Basit. Daha akıllı. Daha iyi.

ÜCRETSİZ DENEMEYİ BAŞLATIN!

Cookidoo®'nun faydaları

80.000’den fazla tarife erişin.
Dünyanın her yerinden binlerce yemek tarifine göz atın.
Bilgilendirici makalelerimiz ve videolarımızla yeni yemek pişirme yöntemlerini keşfedin.
• En sevdiğiniz tarifleri favorilerinize ekleyin.
• Kusursuz yemekleri Rehberli Pişirme yardımıyla pişirin.
• Kendi kişiselleştirilmiş koleksiyonlarınızı oluşturarak tariflerinizi düzenleyin.
• Haftalık yemeklerinizi önceden planlarken, aynı anda bir alışveriş listesi oluşturun.
• Yemek tariflerine telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişin.
• Arkadaşlarınızla ve ailenizle en sevdiğiniz tarifleri paylaşın.
• Tarifleri doğrudan Thermomix® TM6 veya Thermomix® TM5 Cook-key'inizle senkronize edin.
ÜCRETSİZ DENEMEYİ BAŞLATIN!

Cookidoo üyeliği nasıl oluyor?

Cookidoo®'ya kayıt olduktan sonra ilk 30 gün ücretsizdir. Yeni bir TM6'yı veya Cook-key cihazını etkinleştirdikten sonra, ilk 6 ay ücretsizdir ve ilk 30 günlük deneme sürenizin sonuna eklenir.

• Thermomix® cihazınız TM5 model ise Cookidoo® platformu üzerinden Cihazlarım/Cihaz Ekle diyerek yeni bir Cook-Key® seri numarasını eklemeniz halinde 3 aylık abonelik süresi aktive olmaktadır.

• Thermomix® cihazınız TM6 model ise Cookidoo® platformuna kayıt olduğunuz mail adresi ile yeni bir Thermomix® TM6 cihazı üzerinden Cookidoo platformuna giriş yaparak 6 aylık abonelik süresini aktive edebilirsiniz.

Binlerce yemek tarifi. Sonsuz ilham.

Cookidoo® üyeliği, dünyanın her yerinden 80.000'den fazla denenmiş ve test edilmiş tariflere erişmenizi sağlar. Her hafta eklenen lezzetli yeni tariflerle, menülerinizde sürekli aynı tarifleri tekrarlamanıza gerek yok! Üyeliğiniz ayrıca haftalık yemek planlayıcısı ve alışveriş listesi gibi ek özelliklere de erişmenizi sağlar. Bunlar, tüm tariflerinizi telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız aracılığıyla rahatça erişebileceğiniz tek bir yerde organize etmenize yardımcı olacaktır.

Cook-key satın alın

Pişirirken yönlendirilin

Başarınızı garanti etmek için, tariflerimiz profesyonel gıda uzmanları ve şeflerimiz tarafından geliştirilir ve test edilir. Dahası, Rehberli Pişirme, adım adım pişirme talimatlarımızla birlikte gelirler. Herhangi bir tarifi Cook-Key ile donatılmış Thermomix TM5 ile doğrudan pişirmek isterseniz senkronize edebilirsiniz. Zaman, sıcaklık ve hız fonksiyonları önceden ayarlanmıştır; Thermomix pişirmeyi gerçekleştirir ve bir sonraki malzeme için sizi uyarır. Akşam yemeğini hazırlarken rahatlayabilir, bir yandan sohbet edebilir, bir adımı kaçırmayacağınız bilgisiyle güvende olabilirsiniz. Her pişirme başarısı ile mutfağınızda güvenin arttığını hissedin!

Organize olun

Yemek planlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık her organizasyon ve etkinlik için kendi tarif koleksiyonlarınızı ve listelerinizi oluşturabilir, ardından bunları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Denemek istediğiniz tarifleri işaretleyebilir ve malzemeler için bir alışveriş listesi oluşturabilirsiniz. En iyi kısım? Ne kadar ileri tarihli planlayacağınız tamamen sizin kararınızdır. Yemek planınızı haftalar önceden yapın veya 'Bugün Pişirin' seçeneğiyle anında pişirmeye başlayın. Senin yemeğin, senin tarzın.

Cook-key satın alın